LIGATEX

Informacje użytkowe wiązarki winorośli LIGATEX

 

Informacje :

Najważniejsze aby wykonywane ruchy były DELIKATNE I Z WYCZUCIEM; Obsługa wiązarki Ligatex nie wymaga użycia siły. Wystarczy tylko pchnąć do oporu a następnie pociągnąć do końca (po prostu należy wykonać wszystkie czynności do końca) i to wszystko. Lepiej jest działać sprawnie a nie szybko.

Praca szpulki jest specyficzna dla Ligatexa. Jeżeli mimo uważnej obsługi drut się zablokuje to urządzenie przestanie wiązać. Wystarczy wtedy wyciągnąć 10cm drutu aż za blokadę i powtórzyć krok 3 i 4 wymiany szpulki (użyj wiązarki na sucho w celu uzyskania pozycji wyjściowej drutu).

LIGATEX nie wymaga szczególnej ostrożności o ile jest używany do przeznaczonego celu.
There is no part of systematic tear and wear(even by the cutting-thread which cuts through and does not cut; no sharp edge!)
wystarczy utrzymywać urządzenie w czystości ZWŁASZCZA NIE SMAROWAĆ ZA MOCNO!!!! Cały mechaniżm może się wtedy pokryć brudem. Wystarczy nasmarować delikatnie elementy cierne olejem do maszyn do szycia lub olejem penetrującym.

Jeżeli w trakcie użytkowania wykona się zły ruch splątujący drut, należy powtórzyć kroki 2,3 i 4 procedury wymiany szpulki.
W kilka sekund wiązarka będzie gotowa do ponownego użytku !Prosimy oglądnąć nasz film demonstracyjny z winnicy !

Poręczna mała walizka: